Airbag explodes on steering wheel
Airbag explodes on steering wheel

Подушки безпеки така річ, що рано чи пізно її доведеться замінити. Можливість захистити при аварії існує тільки тоді, коли подушки будуть повністю працездатні.

У разі виникнення проблеми ви побачите миготливу лампочку або повідомлення на бортовому комп’ютері при його наявності. При виникненні такої ситуації потрібно звернутися на найближче СТО. Фахівці швидко знайдуть і усунуть проблему.

Причини, за якими подушки можуть вийти з ладу можуть бути різними. Це можуть бути невеликі ДТП, наприклад, зіткнення з іншим авто або деревом. Іноді подушки виходять з ладу через нагрівання на сонці передній панелі.

Але однієї заміни на нові або ремонту старих подушок безпеки мало, потрібно також налаштувати електроніку. Тому потрібно перевстановити або перепрограмувати систему разом з новими подушками.

Після спрацьовування подушок безпеки доведеться подивитися на стан керма і тірпеди автомобіля. І вже за потребою все ремонтувати. У випадку з торпедо її або реставрують, або роблять перетяжку шкірою або будь-яким іншим матеріалом.

Подушки безпеки зобов’язані захищати наші життя при русі в них. Але після спрацьовування потрібно відновити систему.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.