Головні причини аварій

Главные причины аварийВикористання мобільного телефону і розмова з пасажирами під час їзди були озвучені головними причинами ДТП.

Американські вчені з Віргінського інституту техніки і транспорту обійшлося в сімдесят мільйонів доларів, під час дослідження було опитано більше 3000 добровольців. Поведінка водіїв відстежували за допомогою камер і датчиків. Експеримент тривав три роки. За цей час сталося 1500 аварій, з яких серйозних 906 штук.

Більше 85 відсотків аварій були скоєні через неуважність. За результатами дослідження найбільше людей постраждало від розмов з пасажиром, на другому місці було відзначено мобільні телефони.

Вчені спростували факт того, що емоції або читання повідомлень стають причиною більшості аварій. Під час дослідження встановлено, що збільшувався лише ризик потрапити в аварію, але по факту лише 0,3% потрапили в аварію з цієї причини. 0,8% аварій траплялося під впливом алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Фактор, який підвищує увагу водія – дитина в автомобілі.

Результати шокували вчених. Більше половини часу власники авто не управляють їм, а налаштовують радіо, дивляться в телефон або ж просто кудись дивляться. Кудись, але не на дорогу.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.