Який повинен бути гараж у автовласника?

garazhНещодавно купив автомобіль і тепер потрібно знайти йому житло. На стоянках постійно залишати його не можна. Хочу купити гараж на сайті, але не знаю яким він повинен бути і як його облаштувати. Давайте розберемося в цій статті з популярним запитанням, який повинен бути гараж у автовласника?

Щоб автомобіль прослужив довго, йому необхідно не тільки дбайливе поводження, але і відповідне місцеперебування. Це відомо кожному автомобілісту. Гараж – ідеальний притулок для транспортного засобу. Хороший гараж – це непросто приміщення зі стінами і дахом, що захищають автомобіль від погляду і погодних умов.

Він повинен бути правильно обладнаний і відповідати мінімальним вимогам:

  1. Добре облаштоване приміщення
  2. Зручність – одне з найважливіших критеріїв будинку для машини. Бажано, щоб гараж був якомога ближче до місця проживання власника авто.
  3. Він повинен бути добре захищений від проникнень. Для цього необхідно встановити надійний замок і при можливості сигналізацію.
  4. Бути в строю автомобілю допомагають «кліматичні умови». Це означає, що хороший гараж повинен бути теплим. А також не містити підвищену вологість, яка може привести до корозії автомобіля.
  5. Приміщення повинно бути добре обладнаним. Навіть якщо ви віддаєте перевагу користуватися послугами автосервісів, в гаражі все одно повинен бути мінімальний набір інструментів і приладдя. Трапляються ситуації, коли потрібно виправити проблему на місці і зробити який-небудь ремонт самому.
  6. Для зручного самообслуговування і ремонту приміщення повинен мати оглядову яму, підвал або технічний поверх досить комфортні і зручні, щоб проводити роботи під автомобілем.
  7. Розміри приміщення повинні дозволяти розмістити стелажі, полиці або столи для деталей і витратних матеріалів. Бажано щоб між «меблями» і автомобілем була відстань в один метр.
  8. У кожному гаражі повинен бути мінімум один комплект інструментів: всіляких ключів з різними головками, набір викруток, комірчики, тріскачки, плоскогубці і все, що може стати в нагоді.
  9. Робоче приміщення повинно мати хороше освітлення, в тому числі і в технічному поверсі, підвалі або оглядовій ямі. Хорошим буде присутність розеток для використання електроприладів.
  10. Рівень підлоги повинен перевищувати рівень грунту зовні на 20-30 см, для запобігання затікання води.Це мінімальний перелік вимог, якого повинен дотримуватися кожен автомобіліст. Надалі ви можете облаштовувати свій гараж на свій розсуд, домагаючись максимального затишку і комфорту для перебування в ньому.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.