Бензин чи електрику: вибираємо пилу для будівельних робіт

выбираем пилу для строительных работСучасний будівельний ринок пропонує своїм покупцям як звичні бензопили різної потужності, так і нові електропили, які більше відносяться до побутових інструментів, ніж до обладнання для проведення будівельних робіт. Бензопили мають безсумнівні переваги перед електричними моделями і точно виграють якісне порівняння на будівельному майданчику. Але запчасти для электропил більш дешевші, а замовити їх можна в інтернет-магазині “Kosi kosa”.

потужність

У чому пилки на бензині точно виграють, так це в своїй потужності, тому будь-які професійні або навіть напівпрофесійні моделі будуть на порядок могутніші за електропілу. Це основна перевага дозволяє використовувати їх для проведення навіть найскладніших робіт в будівельній справі. Крім того, бензопили не вимагають частого відпочинку, а ось електропили повинні більше відпочивати, щоб не перегрівався електродвигун.

мобільність

Якщо електропила потребує підключення до електромережі, то її бензиновий аналог має повну мобільністю, тому може бути використаний для проведення робіт в будь-яких умовах. Єдиний виняток – це закриті приміщення без витяжки, і причиною цієї заборони є вихлопні гази, які небезпечні для людського здоров’я, тому в закритих приміщеннях без  електропіли не обійтися.

кліматичні умови

Якщо бензопилі все одно, в яких кліматичних і температурних умовах працювати, що якраз особливо актуально для будівельного процесу, то електрична пила в цьому плані дуже примхлива. Якщо на вулиці йде дощ або дуже сиро, то електропилкою заборонено працювати з відомих причин, але бензопила навіть у зливу буде відчувати себе комфортно.

Хоч бензинові пили і відрізняються зайвою вагою, а також деякими клопотами у використанні, все одно в будівельній справі вони явно виграють у електропили. Останні будуть ідеальні для дачних робіт, але на будівельному майданчику не зможуть продемонструвати потрібний рівень ефективності.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.