Вантажне таксі — послуга на всі випадки життя

Вантажне таксі — послуга на всі випадки життя

Необхідність оренди вантажного таксі виникає не тільки при глобальному переїзді офісу або квартири, потреба у додаткової машини може виникнути і під час перевезення малогабаритного вантажу або навіть декількох коробок. Машину якого обсягу підібрати в конкретному випадку і яка ще допомога вам знадобиться — ми підкажемо.
Різноманітність вантажних таксі
Вантажний міні-вен — це практичне рішення для перевезення декількох коробок з речами, кліток з тваринами або тумбочок. Місткість міні-вену 1,5 куб. м, вантажопідйомність до 650 кг — вистачить для міні-переїзду.
Вантажний бус — один з найпопулярніших автомобілів для будь-яких вантажних перевезень. Його місткість — до 10 куб. м, вантажопідйомність — 1500 кг. Це означає, що для переїзду однокімнатної квартири (без високих холодильників і шафи-купе) буса буде цілком достатньо.
Вантажний бус з окремим кузовом набагато більш вмісткий ніж, ніж попередній автомобіль. Сюди сміливо можна помістити речі з двокімнатної квартири з частиною меблів, адже об’єм кузова — 18 куб. м і може везти він вагу до 4 т.
Вантажівка, залежно від розміру, може вмістити в себе і речі з будинку на 5 кімнат. Різні моделі мають різну місткість кузова — до 45 куб. м і вантажопідйомністю до 8 т. Вантажні перевезення можуть бути ускладнені об'ємним і важким вантажем, тоді на допомогу приходять вантажівки з гідробортом, з ними навантаження навіть самих важких речей проходить в два рахунки! Детальніше про вантажне таксі можна подивитися за посиланням.
Вартість послуги вантажного таксі
Звичайно, ціна на кожне вантажне таксі різна і залежить вона від обсягу кузова і тривалості перевезення. При виборі вантажного автомобіля, не «запасайтеся» порожнім місцем, ви переплатите за обсяг машини. Краще зверніться до менеджера компанії «УРА! Переїзд», він точно визначить за кількістю ваших речей, який автомобіль вам підійде.
При замовленні вантажного таксі пам’ятайте про те, що вантаж повинен бути надійно встановлений і закріплений у кузові, краще вантажників з цим ніхто не впорається. Ціну на кожен автомобіль і приблизна кількість вантажників, яких потрібно задіяти для вантаження речей, назвати дуже просто:
• вантажний міні-вен заповнить самостійно один вантажник, ціна оренди автомобіля — 100 грн/год;
• оренда вантажного буса 150 грн/год, для швидкого його наповнення речами достатньо двох робочих;
• вантажний бус з окремим кузовом швидко завантажать 4 людини, а ціна його оренди — 220 грн/год;
• для завантаження речей у вантажівку необхідно від 6 вантажників і, в залежності від обсягу кузова, ціна оренди буде від 300 грн/год.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.