Шумоізоляція салону автомобіля

Шумоізоляція салону автомобіляНавіть автомобілі преміумкласу не завжди можуть похвалитися якісною шумоізоляцією в салоні. На жаль, але це пов’язано з тим, що маркетингова політика вважає, що покупець буде доплачувати в подальшому за доп/роботи, а завдання компаніїнадати транспортний засіб у точній відповідності технічної специфікації. Цим обумовлено і те, що роботами по установці шумоізоляції автомобіля власнику доводиться турбуватися самостійноЦена на шумоизоляцию автомобиля в Харькове приваблює своєю ціновою політикою.

Так навіщо потрібна шумоізоляція в салоні автомобіля?

Завдання по шумоізоляції салонуце забезпечити максимальну тишу, позбавивши водія і пасажирів від шуму дороги і звуків, вироблених агрегатами автомобіля.

В першу чергу це важливо для любителів слухати музику під час поїздки, адже навіть найякісніше звучання мелодії може бути безнадійно зіпсовано резонансом пластикових деталей і іншими сторонніми звуками. Зниження рівня шуму знижує стомлюваність водія у тривалих поїздках і дозволяє йому повністю сконцентруватися на дорожній обстановці, підвищуючи безпеку руху.

Які матеріали  використовуються для шумоізоляції авто?

Використовувані матеріали, поділяються на кілька різновидів:

  • вібропоглинаючі (вібропласт);
  • теплоізолюючі (утеплювачі);
  • шумопоглинаючі;
  • ущільнювача декоративні.

Як зрозуміти, яка шумоізоляція салону краще? Однозначно сказати не можна. Перші матеріали призначені для зниження вібрацій тонких поверхонь (двері, моторний щит, підлогу салону), другі дозволяють уникнути втрат тепла, треті ізолюють від проникнення зовнішніх шумів (багажник, капот, моторний відсік), і, нарешті, четверті усувають небажані скрипи і покращують зовнішній вид салону.

Всі вони використовуються як окремо, так і в поєднаннях: тільки наші досвідчені майстри знають, які варіанти комбінацій оптимальні для конкретного автомобіля.

Технологія шумоізоляції.

Шумоізоляція салону автомобіля здійснюється поетапно. Спочатку виконується звукоізоляція дверей автомобіля, потім багажника, капота і колісних арок, після чого звукоізолюючі матеріали укладаються всередині салону.

На кожному етапі обов’язково проводиться контроль якості, при необхідності шари коригуються. Всі роботи виконуються тільки з застосуванням спеціального інструменту та виключно кваліфікованим майстром, інакше бажаного результату не досягти.

Після завершення робіт, встановлені елементи зовсім непомітні для власника і ніяк не впливають на керування автомобілем. Вони створюють лише тишу і комфорт!

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.