Як вибрати підшипник?

як вибрати підшипникПідшипники представляють собою два кільця, між якими максимально зменшено тертя. Це потрібно, щоб підтримувана деталь мала можливість вільно обертатися. Даний вузол використовується в більшості сучасних механізмів і машин. Вихід з ладу всього одного підшипника може зупинити роботу повністю, а значить, потрібно віддати перевагу виробникам якісної продукції при їх виборі, щоб термін служби був максимально довгим.

Основною проблемою у виборі є той факт, що визначити якість практично неможливо, не маючи з собою спеціального обладнання. Тому єдине, на що потрібно орієнтуватися — це виробник. Товар заводського виробництва буде відповідати ГОСТу, а значить, його якість буде відповідати всім нормам.

Сьогодні люди не довіряють товарам з Китаю. Чи правильно це? Частково так, але саме в цій країні знаходяться заводи найвідоміших європейських і американських компаній. Крім того, навіть китайські виробники вміють робити дійсно якісні товари, але тут вже треба потрапити на оригінал, адже там же займаються ще й виробництвом контрафакту.

Замовляйте якісні підшипники за доступними цінами в інтернет-магазині https://vpk-podshipnik.com.ua/catalog/podshipniki/page/3 компанії “ВПК Подшипник” .

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що підшипники потрібно купувати в перевірених магазинах. Великі торгові точки дорожать репутацією і не беруть на реалізацію низькоякісну продукцію.

Щоб самому переконатися в якості, потрібно уважно оглянути покупку. В першу чергу вивчіть упаковку. На ній всі написи повинні бути рівними і чіткими. Викривлення ліній, потертості, що переходить на руки фарба — це показники низької якості, адже компанія-виробник, яка піклується про споживачів, упакує свою продукцію за всіма правилами.

Як на коробці, так і на самому підшипнику не повинно бути ніяких пошкоджень. Поверхня повинна блищати і не мати ніяких плям корозії. Це стосується всього вузла, а не тільки робочих поверхонь.

Термін зберігання підшипника може становити від 12 до 24 місяців. Після закінчення цього терміну він проходить процедуру переконсервації. Це заносять в спеціальний паспорт. У ньому ж ви можете перевірити відповідність стандартам якості. Але це стосується лише вітчизняних виробників. Іноземні виробники все це вказують прямо на упаковці.

На самому підшипнику також вказується його найменування, країна виробництва і марка компанії, яка його виготовила. Це обов’язково має бути на всіх вузлах, крім самих маленьких.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.