Програма1С Бухгалтерія

Програма1С БухгалтеріяНавчання роботи з програмою “1С: Бухгалтерія” призначені для роботи на комерційних підприємствах. Отримані тут знання необхідні для роботи на підприємствах будь-якої форми власності. Бухгалтерський облік – один з найбільш затребуваних видів діяльності.

Автоматизувати бухгалтерський облік допомагає спеціалізована програма 1с бухгалтерия, яка відома кожному бухгалтеру своїм гнучким функціоналом і різними профілями, такими як “1С: Управління торгівлею”, “1С: Роздріб”, “1С: Бухгалтерія” і т.д. На курсі “Бухгалтерський облік” буде розглядатися один з основних профілів – “1С: Бухгалтерія”.

Хто вивчає програму “1С: Бухгалтерія” самостійній роботі в програмі можна: самостійно налаштовувати програму стосовно обліку особливостей конкретної організації, вести бухгалтерський і податковий облік господарських операцій в програмі, аналізувати отримані облікові дані, складати бухгалтерську, податкову та іншу звітність для подання керівництву організації і податковим органам, державним фондам і ін.

Для вмілого користування програмою необхідне знання основ бухгалтерського обліку.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.