Дублікати автомобільних номерів

Дублікати автомобільних номерівНе рідко автомобілісту доводиться стикатися з проблемою старих державних реєстраційних знаків, які приходять в непридатність в результаті старіння, неправильної експлуатації, після попадання в ДТП або тривалої експлуатації.

Часто зустрічаються ситуації, коли в номерних знаках стираються фарби в зв’язку з їх неправильним кріпленням, пошкодженням світлоповертаючої плівки. Це все призводить до того, що номерні знаки перестають відповідати ГОСТу. Не рідко це є причиною відмови від проходження Державного технічного огляду або ж накладенням штрафу співробітниками Поліції.

Раніше, для того, щоб вийти з даної ситуації, виробляли перереєстрацію автомобіля в ДАІ, міняли автомобільні номери. При цьому потрібно було міняти супутні документи, такі як талон про проходження державного технічного огляду, страховий поліс, пропуск на в’їзд в гараж, дозволу на перевезення небезпечних вантажів та ін.

На сьогоднішній день звертатися в ДАІ не необхідності. Сьогодні на ринку є багато компаній, які спеціалізуються на заміні старих автомобільних номерів новими. При цьому немає необхідності міняти серію, номер і код регіону.

За бажанням дубликаты автомобильных номеров киев можна отримати, при наданні таких документів:

  • Заява від власника транспортного засобу
  • Ксерокопія або оригінал паспорта власника ТЗ
  • Паспорт транспортного засобу або ксерокопія або оригінал про реєстрацію транспортного засобу
  • Оплата вартості виготовлення номерного знака не відновлюються втрачені державні реєстраційні знаки транспортних засобів. Перереєстрації транспортний засіб підлягає за місцем обліку автомобіля. При наявності всіх вищевказаних документів починається виготовлення дублікатів реєстраційних знаків транспортних засобів.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.