Установка стекол

Установка стеколУдар навіть невеликого камінчика може пошкодити лобове скло автомобіля. Така тріщина або скол можуть привести до його руйнування в будь-який момент – досить лише машині підстрибнути на вибоїні. Швидка і оперативна заміна автоскла виконується компанією «Brocar».

Оперативна та якісна заміна лобового скла звична робота фахівців.

Завдяки широкому запасу різних різновидів і модифікацій стекол, а також прямій співпраці з найбільшими європейськими Автоскладами, доставка і установка автоскла проводиться максимально оперативно!

Компанія гарантує професійне виконання робіт і скрупульозне витримування всіх технологічних вимог по установці автоскла. Тут може бути проведена заміна автоскла для будь-якої моделі автомобіля.

Заміна лобового скла із застосуванням новітніх унікальних складів, для підготовки поверхні і їх надійного приклеювання, дозволяє гарантувати якість роботи.

Довіряйте свою машину тільки професіоналам на brocar.kiev.ua!

У компанії «Brocar» може бути швидко і якісно виконана заміна автоскла. Київ має небагато фірм, які зможуть конкурувати з «Brocar», і забезпечити таку оперативну доставку стекол для автомобілів будь-яких марок і моделей.

Ви – тільки приганяли машину, установка автоскла – їхнє завдання!

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.