Полірувальні машинки Rupes

Полірувальні машинки RupesІсторично діяльність компанії Rupes почалася з другої половини 40-х років 20 століття. І з моменту свого створення і по сьогоднішній день Rupes стала еталоном для багатьох виробників пневматичного та електричного інструменту для полірування і шліфування кузовних деталей автомобіля. Вся продукція Rupes  интернет-магазин Refinish є високоякісною і надійною. Компанія прагне дбати про безпеку і комфорт тих фахівців, які купили її продукцію. На сьогоднішній день деякі види продукції Rupes запатентовані.

У 2010 році компанія Rupes зареєструвала бренд BigFoot з абсолютно новою системою орбітальних полірувальних машинок Rupes з діаметром підошви 15мм і 21мм.

Шліфмашинки Rupes стали легендою у кузовних цехів. А полірувальні машинки Rupes використовуються як в кузовних майстерень дилерських центрів, так у любителів. Особливе місце полірувальні машинки Rupes зайняли у майстрів по детейлінгу, без яких багато зараз не можуть вже обходитися.

Електрична полірувальна машинка призначена для досягнення найкращих результатів полірувальних робіт. Завдяки малим розмірам і вазі, з машинкою дуже легко звертатися, що дозволяє полірувати швидко і акуратно навіть важкодоступні поверхні. Потужності машинки досить для гарантованої поліровки будь-якій поверхні навіть великої площі. Нова система охолодження запобігає ризику перегріву двигуна. Електронний модуль з функцією «м’якого» старту забезпечує рівномірний розподіл полірувальних матеріалів. Зручно розташований електронний регулятор оборотів дозволяє легко регулювати частоту обертання оправлення, не відриваючи рук від інструменту.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.