Як перевірити заправку кондиціонера в машині?

Всупереч широко поширеній помилці, заправка автокондиціонерів потрібна не дуже-то часто. Припустимо порівняння з холодильниками, які експлуатуються роками без особливих проблем. Однак специфіка використання кондиціонерів полягає в умовах їх експлуатації. Постійні навантаження, перепади температур і т.д. – все це пояснює регулярну необхідність заправки кондиціонера авто.

Окреме питання – частота заправки. Виробники, як правило, рекомендує проводити її раз в 2 роки. При тому, що середня нормальна витрата фреону в рік становить від 5 до 10%.

Зрозуміло, що це саме усереднене число. В реальності витрата залежить від багатьох факторів. Інші автовласники можуть роками їздити на одній заправці, а у інших швидко виникає необхідність заправити автокондиціонер.

Хочемо зазначити, що навіть при нестачі фреону кондиціонер буде працювати – але таку роботу не можна назвати задовільною. Різко збільшуються навантаження, посилюється знос, реальною стає загроза серйозних поломок. Кондиціонер без фреону – все одно, що двигун без масла або гідропідсилювач без рідини. А адже капітельний ремонт або заміна кондиціонера – задоволення не з дешевих.

Втім, надлишок фреону – теж проблема. Створюється підвищений тиск, порушується режим роботи компресора і вентиляторів. Поломки і в такому випадку стають неминучими. Таким чином, заправка автомобільних кондиціонерів – серйозна і відповідальна справа, при всій зовнішній простоті.

Поломки просто так не трапляються

Зрозуміло, у всіх несправностей кондиціонера є своя причина. Її потрібно виявити і усунути, бажано – оперативно. Скажімо прості і очевидні слова: за системою автомобільного кондиціонування потрібно ретельно стежити і знати її стан.

Якщо вам потрібна заправка автокондиціонера, то варто поєднати її з професійною діагностикою. Приїжджайте в надійний сервісний центр і замовляйте цю послугу, або тут купіть обладнання для заправки кондеціонерів і почніть свій власний бізнес.  Адже швидке витрачання фреону може бути прямо пов’язане з витоком, який розумно буде знайти якомога швидше.

Добре оснащена сучасна майстерня запропонує вам як діагностику з використанням спеціальної техніки, так і професійну заправку кондиціонера авто. Якщо вам потрібен ремонт – ви швидко дізнаєтесь про це. Якщо все в порядку – ви будете користуватися справним кондиціонером.

Якщо ремонт все-таки необхідно, то до його проведення варто підійти максимально серйозно, зрозуміло. Витік фреону, поломка клапана, радіатора, компресора і т.д. – всі ці проблеми вимагають кваліфікованого підходу. Справитися з завданнями можуть тільки досвідчені компетентні майстра. Тим більше що діагностика дозволяє точно встановити обсяг робіт, їх терміни і вартість.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.