Курйоз дня: у найближчі 25 років заборонять керувати автомобілем

Хоча технологія безпілотного автомобіля ще вимагає певних доопрацювань, її впровадження може піти набагато швидше, ніж передбачається. Більш того, деякі вчені впевнені, що впроваджувати безпілотники необхідно якомога швидше саме заради безпеки всіх учасників руху. Наприклад, на думку Омара Рахіма, генерального директора енергетичної компанії Energi Mine, заборона на самостійне керування автомобілем може бути введена вже в найближчі 25 років. Таку думку топ-менеджер озвучив на конгресі Internet of Things в Барселоні.

Як пояснив Омар Рахім, на користь заборони говорить те, що людям властиво приймати рішення, покладаючись на свої почуття і емоції. А тому набагато безпечніше було б довірити перевезення автомобілів, спеціально запрограмованим для цих цілей. «Уявіть, як через 20 років потрібно буде пояснювати дитині, що коли-то дорослі управляли двома тоннами, що рухалися зі швидкістю 110 км/год по мокрій дорозі під час дощу, спираючись на свої особисті відчуття від водіння. Так це те ж саме, що пояснити дитині сьогодні, що таке телефонна будка», – поділився своїм баченням експерт.

Примітно, що Омар Рахім – далеко не перша людина, яка говорить про заборону на водіння. Наприклад, в 2015 році схожу думку озвучив глава Tesla Ілон Маск, який зазначив, що це буде найпростішим способом зробити дороги безпечними. «Все буде як з ліфтами. Колись у вас був спеціальний ліфтер, а потім була придумана спеціальна схема, завдяки якій ліфт приїжджав на той поверх, на якому ви перебуваєте. З автомобілями все буде точно так же», – заявляв Маск.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.