Де заборонять використання дизельних і бензинових машин

Оскільки все більше міст і країн оголошують про плани заборонити використання дизельних і бензинових автомобілів, ми подумали, що було б корисно згадати найбільш значимі з цих регіонів. Найвідомішими державами, які оголосили про заборону на дизельне паливо і бензин, на сьогоднішній день є Великобританія і Франція. Обидві країни планують заборонити такі транспортні засоби до 2040 року. Залишилося всього лише 23 роки, але в порівнянні з деякими іншими країнами навіть цей графік здається досить щедрим.

Нещодавно Нідерланди оголосили, що всі нові автомобілі, продані після 2030 року, повинні бути з нульовим рівнем викидів. Норвегія, завдяки істотним податковим стимулам на електромобілі, має намір зробити це навіть раніше. Як очікується, вони заборонять нові дизельні та бензинові автомобілі до 2025 року.

У Китаї уряд не поспішає вдаватися в подробиці, але імовірно стане забезпечувати дотримання закону про заборону двигунів внутрішнього згоряння приблизно з 2030 року. Аналогічним чином хоче вступити і Індія, щоб всі транспортні засоби, реалізовані в країні, були електричними до 2030 року.

Є ряд міст, які також планують зробити подібні заходи. Зокрема, це Париж, Мадрид, Афіни і Мехіко. Вони всі погодилися заборонити транспортні засоби з дизельними двигунами до 2025 року. Крім того, цілком імовірно, що штат Каліфорнія може кинути виклик президенту Трампу і ввести в дію аналогічну заборону на бензин і дизельне паливо.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.