Jaguar оснастили інноваційними світлодіодними фарами з силіконовими лінзами

Компанія Osram оснастила новий кросовер Jaguar E-Pace інноваційними світлодіодними фарами головного світла з силіконовими лінзами. Це перший випадок застосування технології SMARTRIX на серійному автомобілі.

Високотехнологічна фара для нового паркетника Jaguar E-Pace була розроблена компанією Osram в тісній співпраці з фахівцями Jaguar Land Rover і Varroc Lighting Systems. Компактний кросовер Jaguar E-Pace став першою машиною з головним світлом на основі матричних світлодіодів з силіконовими лінзами.

Матричні світлодіодні фари забезпечують інтелектуальний розподіл світлового потоку, гарантуючи ефективне і точне висвітлення проїжджої частини. Світлодіоди в них об’єднуються в матрицю (масив) із загальною оптикою, при цьому кожен з них управляється індивідуально. Елементи з силікону демонструють високу ефективність навіть при нагріванні понад 100 ° С і підвищених токах навантаження. Вони довговічніші, компактніші і дешевші скляних лінз.

Модуль матричного головного світла OSRAM SMARTRIX оснащений десятьма світлодіодами типу Oslon Black Flat, вироблених на дочірньому підприємстві компанії Osram Opto Semiconductors. У фарі новітнього Jaguar E-Pace встановлена ​​пара таких модулів – сумарно 20 світлових «пікселів», що забезпечують високу світловіддачу у всіх режимах роботи.

Здатність світлодіодних фар SMARTRIX Jaguar E-Pace висвітлювати дорогу на далекій відстані без засліплення зустрічних водіїв досягається за допомогою передньої камери в лобовому склі. Інтелектуальне програмне забезпечення обробляє з неї зображення і безперервно управляє світловим потоком фар головного світла, автоматично затемнюючи необхідні ділянки на дорозі. Це звільняє водія від необхідності самому перемикатися з далекого на ближнє світло при появі зустрічного транспорту.

«Будучи світовим лідером в області автомобільного освітлення та запускаючи фари з модулями SMARTRIX у співпраці з Jaguar Land Rover, ми знову демонструємо свою здатність рухатися на піку технічного прогресу. Наша 20-піксельна світлодіодна система в новому Jaguar E-Pace прекрасно висвітлює дорогу, забезпечуючи відмінну видимість », – пояснив Ханс-Йоахім Швабе, генеральний директор підрозділу Specialty Lighting компанії Osram.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.