Чи обов’язково клеїти знак «шипи» на автомобіль?

З початком періоду сезонної зміни шин у багатьох автовласників виникло питання: чи потрібно клеїти на заднє скло машини знак «шипи»? Спробуємо розібратися з цим.

Строго кажучи, знак з буквою «Ш» в червоному трикутнику і раніше був обов’язковий для автомобілів на шиповану зимову гуму. Установку такого знака наказує розділ «Основні положення по допуску транспортних засобів до експлуатації» Правил дорожнього руху.

На транспортних засобах повинні бути встановлені розпізнавальні знаки: «Шипи» – у вигляді рівностороннього трикутника білого кольору вершиною догори з каймою червоного кольору, в який вписано літеру «Ш» чорного кольору (сторона трикутника не менше 200 мм, ширина кайми – 1/10 сторони ) – ззаду механічних транспортних засобів, що мають шиповані шини;

Які вимоги пред’являються до знаку «шипи»? Як уже згадувалося вище, це повинен бути рівносторонній трикутник зі стороною не менше 20 см. Максимальний розмір знака не регламентується, немає вимог до місця розміщення знака – його можна наклеїти на заднє скло, на кришку багажника, на задній бампер.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.