Toyota обіцяє однакову вартість водневих і гібридних автомобілів до 2025 року

На початку 2020-х років буде впроваджено технологію водневих паливних елементів другого покоління, що значно скоротить витрати. Toyota прогнозує, що зможе продавати автомобілі з водневим двигуном за тією ж ціною, що і еквівалентний гібриду до 2025 року.

Сьогодні гібрид Toyota Prius середнього класу коштує близько 22 000 фунтів стерлінгів (29 000 доларів США). Це можна порівняти з водневим Mirai, який продається за ціною близько 65 000 фунтів стерлінгів (85 900 доларів США), що практично в 3 рази дорожче через витрати на розробку. Проте, Mirai – це більший автомобіль, ніж Prius. Однак на Токійському автосалоні представники компанії показали, що вони очікують того, що нове покоління водневої паливної технології буде значно дешевше обходитися, а також більш ефективне.

«На початку 2020-х років ми запустимо технологію виробництва водневого палива наступного покоління, і це забезпечить істотне просування вперед», – сказав Наомічі Хата, генеральний менеджер нового бізнес-планування для Toyota. «Сьогодні виробництво Mirai обмежено в 3000 автомобілів на рік, але до 2025 року ми очікуємо, що ця цифра буде в десять разів вище. На автосалоні в Токіо Toyota продемонструвала концепцію, в якій була представлена ​​технологія нового покоління водневих паливних елементів в концептуальній формі.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.