Volvo створив турботливий концепт-кар

Автомобіль майбутнього буде не просто без викидів, повністю автономним і надзвичайно безпечним. Він також зможе подбати про людей на борту.

Численні автовиробники почали експериментувати з автомобілями, які можуть контролювати і покращувати ваше здоров’я. Надихаючи цю повільно розвиваючуся тенденцію, дизайнер Максиміліан Тройчер створив те, що він називає концепцією Volvo Care.

Концепція Care розроблена як невеликий дводверний міський автомобіль, який Volvo планує як засіб догляду за своїми співробітниками. Таким чином, внутрішня частина концепт-кара створена для задоволення індивідуальних потреб користувача.

Наприклад, салон запропонує водіям максимальне задоволення від водіння, фізичну релаксацію і безліч інформаційно-розважальних систем. Таким чином, користувачі могли б змінити свій досвід в автомобілі в залежності від того, чи хочуть вони самі водити машину або вважають за краще повністю керувати автомобілем і подорожувати з комфортного пасажирського сидіння.

Зовнішній вигляд дизайну імітує турботу про себе, що включає великt вітрове скло, яке простягається від даху прямо до верхньої частини переднього бампера.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.