Штраф за їзду з номерами ЄС 300% від вартості розмитнення

На сьогоднішній день в Інтернеті з’явилося чимало пропозицій про продаж транспортних засобів з іноземною реєстрацією і за дуже привабливими цінами.

У Верховній Раді навіть розглядається законопроект, який пропонує узаконити довгострокове перебування автомобілів на іноземній реєстрації. Раніше ми повідомляли, що депутати запропонували збільшити термін перебування з 5 до 30 діб в Україні на такому авто.

“Компанії-посередники”, що пропонують подібні послуги клятвено запевняють, що проблем з машиною на території України не буде. Єдиний штраф, який можуть виписати за прострочення виїзду тимчасово ввезеного авто – це сума в 8500 грн. І заплатити за словами посередників його потрібно буде лише один раз. Міфи про так звану “пересічку” розвіяв генеральний директор ВААІД Олег Назаренко. Ось, що він сказав: “Розвію ще один популярний міф про те, що можна купити нерозмитнене авто, заплатити один раз штраф за невиїзд протягом 5-10 днів 8500 грн і кататися спокійно. Продавці нерозмитнених авто кажуть вам, що штрафувати 2-3 рази вас не будуть, мовляв “один раз оплатив штраф 8500 грн і катайся”. Ось було рішення КС і тепер штраф беруть по 470 статті Митного кодексу. Так, я згоден, каже пан Назаренко, по ст. 470 МКУ ви заплатите штраф один раз . Але при оформленні протоколу на цей штраф, митниця змусить вас написати зобов’язання на вивезення транспортного засобу. І ви зобов’язані будете не кататися з квитанцією 8500 грн, а вивезти авто, а в разі вивезення або в разі відмови, у митниці за фактом виявлення не вивезення автомобіля з’являться передумови для кваліфікації ваших дій за статтею 485 Митного кодексу України. А це вже не штраф 8500 грн, а штраф в розмірі 300% вартості від розмитнення вашого авто “.

Також він додав, що відповідальність людини, який втягнув вас в цю схему довести практично не вдасться, оскільки ніяких доказів його участі в цьому немає.

Джерело: avtoblog.ua

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.