Чому необхідно пристібатися на задніх сидіннях? (Відео)

Не секрет, що багато пасажирів задніх сидінь нехтують ременями безпеки. Агентство IIHS (Страховий інститут дорожньої безпеки США) провів спеціальне дослідження, в ході якого з’ясувалося, що приблизно одна третина людей не пристібаються під час руху. З цього приводу інститут провів показовий краш-тест і опублікував відеоролик.

Як розповіли представники IIHS, в опитуванні взяло участь близько тисячі сто сімдесят-два респондентів у віці від 18 років, які в недавньому минулому їздили на задніх сидіннях. Згідно з наданими даними, близько 91 відсотка повідомило, що завжди пристібаються ременями безпеки на передніх кріслах.

У свою чергу, близько 72 відсотків розповіли, що завжди використовують ремінь безпеки на задньому сидінні. Таким чином, всі інші нехтують цією системою безпеки. Також за підсумками соціологічного опитування було виявлено кілька причин, за якими пасажири автомобілів не пристібаються ременями безпеки.

Серед іншого, це «елементарна забудькуватість, труднощі з пошуком відповідного обладнання» або ж «впевненість в тому, що їзда на задніх сидіннях значно безпечніше, ніж на передніх». В опублікованому ролику інституту IIHS демонструється імітація фронтального зіткнення. Швидкість – 56 км / год (35 миль в годину). Якщо «водій» автомобіля пристебнутий, то пасажир другого ряду ні. Ось що виходить в результаті.

Фото/відео з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.