З 1 січня швидкість руху у населених пунктах знизиться до 50 км

З 1 січня 2018 року дозволена швидкість руху у населених пунктах знизиться з 60 до 50 км/год, – інформує «Z-Group».

Відповідна постанова Кабміну від 10 листопада 2017 р. № 883 “Про внесення змін до Правил дорожнього руху” опублікована в Урядовому кур’єрі.

«Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2018 року», – йдеться в повідомленні.

Згідно з документом, зміни будуть внесені у пункт 12.4 розділу 12 (У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 60 км/год). Зокрема у документі замінять цифри «60» на «50» км/год.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

One Comment on “З 1 січня швидкість руху у населених пунктах знизиться до 50 км”

  1. Замість того щоб будувати нові дороги, автобани, привести дорожню розмітку до норм ДСТУ, до європейських норм, вони зменшують швидкість. Візьмемо Польщу, вони розвинули дорожнє полотно і тоді в 1016-му році зменшили швидкість до 53км., а тут дорожню розмітку замалювали суцільними лініями ( приклад дороги Н-09 яку відремонтували а не збудували нову і майже повсюди нанесли суцільну лінію привчім раніше завжди були преривиста розмітка ), та й інші дороги нанесли суцільні ( дорога попри автомобільний ринок в Івано-Франківській області теж в суцільних лініях, а ще 50км, в годину і все для водіїв, Так що спочатку нові автобани а то при такій швидкості водії через нервові зриви не доживуть до 55років ,,,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.