Volkswagen представив електричний мікроавтобус

Volkswagen представляє електричний фургон для своєї служби обміну автомобілями MOIA. Він буде запущений в Гамбурзі в 2018 році і відомо, що в цілому буде вироблено всього 200 примірників.

Volkswagen представив електричний фургон, який є ключовою частиною автономної служби обміну автомобілями MOIA. Показаний в TechCrunch Disrupt, він зможе прийняти в своєму салоні до шести пасажирів, пропонуючи їм різні тонкощі, в тому числі місткі індивідуальні сидіння, що оточує світлодіодне освітлення, точка доступу WiFi і порти живлення пристрою. У 2018 році в Гамбурзі буде запущений сервіс MOIA, який об’єднує 200 автомобілів, і дозволить пасажирам увійти в пункт відправлення і пункт призначення в додатку. «Ми поставили перед собою мету зібрати 20 мільйонів автомобілів з доріг в Європі і США до 2025 року», – сказав генеральний директор MOIA Оле Хармс.

Мета MOIA полягає в тому, щоб в кінцевому підсумку поставити автономні, спеціально створені автомобілі на дорозі без водіїв. Проте, для свого першого електромобіля компанія не підкреслює самостійну роль. Швидше, він фокусується на перевагах електричних транспортних засобів, в тому числі безтурботного 300-кілометрового діапазону, 30-хвилинного часу до 80-процентного заряду і безшумної роботи. Компанія заявила, що дана галузь може бути прибутковою без необхідності автономної роботи.

Volkswagen зміг отримати фургон MOIA на дорозі і представити функціональний автомобіль всього за десять місяців завдяки «гнучким» технологіям проектування, які використовувалися на його заводі в Онснабрюзі.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.