Чи можна завести машину на автоматі з штовхача

Інтернет наповнений найрізноманітнішою інформацією про автомобілі. Чого тут тільки не знайдеш – і як небезпечні можуть бути недостовірні відомості! Багато сайтів всерйоз пишуть про те, що можна завести машину на автоматі з штовхача. При цьому наводять купу теоретичних знань того, що це дійсно реально. Ніяких же практичних доказів у них зазвичай немає, тільки чутки і домисли.

Почнемо з того, що в АКПП немає прямого контакту двигуна і коліс. Крутний момент передається за допомогою робочої рідини і допоміжних комп’ютерних програм. Для того, щоб автомобіль почав рух, він повинен бути заведений. В іншому випадку системи просто не працюють.

Те ж саме стосується і зворотного процесу «штовхача». Від того, що колеса почнуть крутитися, двигун сигнал не отримає. А ось коробка прийме на себе весь удар і її вже буде не відновити.

Так, існує легенда про те, що якщо розігнати машину на нейтральній передачі до 60 – 70 км / год, попередньо розігрів робочу рідину АКПП до 50 градусів, і різко включити «D», то автомобіль заведеться. Але перевіряти її краще не варто – результат досить не передбачуваний. Загалом, машину з АКПП не можна завести з штовхача.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.