Компанія Cadillac відмовиться від седана ATS

Незважаючи на те, що модель Cadillac ATS Sedan грає важливу роль в якості седана початкового рівня преміального американського бренду, нові звіти говорять про те, що компанія може відмовитися від цього автомобіля в 2019 році.

Про це повідомляє видання The Truth About Cars, яке посилається на офіційну документацію концерну GM на 2019 рік. У цих документах значиться тільки 2-дверна модель ATS Coupe. Як відзначають наші колеги, якщо інформація підтвердиться офіційно, то це стане «радикальною зміною, оскільки Cadillac ATS Sedan є одним з найбільш продаваних седанів компанії».

За даними аналітичного видання Carsalesbase, в минулому році американська компанія Cadillac реалізувала в цілому 21 505 одиниць моделі ATS (седан / купе). Це значно менше в порівнянні з минулими роками. Наприклад, за підсумками 2013 року було продано близько 38 319 одиниць Cadillac ATS. У поточному ж році, в період з січня по листопад, в Штатах було продано близько 12 000 екземплярів моделі Cadillac ATS.

Додамо. В одному з останніх інтерв’ю керівництво американського преміального бренду Cadillac було не сильно балакучим про майбутнє моделі ATS. У компанії відзначили, що «необхідно скоригувати наш портфель седанів». Передбачається, що марка Cadillac відмовиться від автомобілів ATS, CTS і XTS – всі три моделі будуть замінені абсолютно новим седаном Cadillac CT5.

Крім цього, в майбутньому американський преміальний бренд планує вивести на ринок ще один седан, який зможе нав’язати конкуренцію таким моделям, як Audi A3 і Mercedes CLA-Class.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.