Автовикуп у Києві

Коли автомобіль починає створювати проблеми з обслуговуванням і ремонтом, частіше стоїть на ямі, ніж їздить, а ви все частіше замислюєтеся про його продаж – не варто зволікати з вирішенням цієї проблеми. Тим більше, що сьогодні автовыкуп в Киеве для швидкої і вигідної продажі машини створені досить комфортні умови!

Плюси і мінуси Автовикупу

Автовикуп – дуже зручна, практична і безпечна альтернатива традиційним методам продажу автомобіля , яка захищена законодавством України і дозволяє економити час і гроші. Якщо вас не задовольняє продаж машини через оголошення в ЗМІ та Інтернет, перекупників або вільний авторинок, саме час звернути увагу на спеціалізовані компанії, які займаються швидким Автовикупом автомобілів на вигідних для вас умовах.

Що таке автовикуп? Це сучасна послуга, яка:

  • Дозволяє отримати реальні гроші за машину, незалежно від її року випуску, марки і моделі, технічного стану і пробігу.
  • Виключає необхідність пошуку покупців і ведення переговорів з ними.
  • Не потребує витрат на оцінку і передпродажну підготовку авто.
  • Оформляється швидко і при мінімумі документів.
  • Займає мінімум вашого часу і практично виключає фінансові витрати;

Викуп здійснюється прозоро, на підставі професійної оцінки машини фахівцями за залишкової ринкової вартості. Оцінка проводиться у вашій присутності, її результати офіційно документуються і нотаріально завіряються, а оформлення угоди купівлі-продажу виконується на підставі чинного законодавства України.

Ви не займаєтеся вивезенням автомобіля, а сума отриманої виплати – реально ринкова, виплачується на руки одноразово і може становити до 98% вартості нового авто!

При зверненні в компанію «Express Vykup», яка займається швидким Автовикупом автомобілів будь-яких марок і моделей вітчизняного і зарубіжного виробництва, вам знадобиться тільки зателефонувати за телефоном або залишити заявку на виїзд оцінювача на сайті, після чого:

  • до вас додому приїдуть професійні оцінювачі компанії, які проведуть ринкову оцінку машини (враховується марка / модель, рік випуску, технічний стан, наявність обтяжень і т.д.);
  • вам необхідно надати паспорт громадянина України і технічний паспорт авто і підписати документи про продаж;
  • ви отримаєте на руки озвучену суму оцінки в повному обсязі;
  • автомобіль вивезуть без вашої участі.

Процедура Автовикупу займає не більше 20-ти хвилин, і ви повністю захищені від будь-яких шахрайських схем, швидко отримуєте на руки необхідну суму на покупку нового авто і нічого не витрачаєте при продажу старої машини!

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.