В Україні обмежать в’їзд автомобілів з іноземною реєстрацією

Польща обмежить імпорт авто.

Польща обмежить імпорт авто в Україну із-за труднощів з прикордонним рухом і зростанням тривалості очікування на кордоні, викликаним скупченням автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це повідомляє інформаційно-аналітична група Autoconsulting.

Скупчення машин на польсько-українському кордоні обумовлено тим, що за українським законодавством громадяни України, які володіють зареєстрованими в Польщі автомобілями, зобов’язані перетинати кордон раз в 5 днів.

Відзначається, що українці використовують лазівки в податковому кодексі, пов’язаному з імпортом автомобілів з ЄС в Україну.

Нагадаємо, власники машин з іноземною реєстрацією періодично проводять акції з вимогою прийняти законопроект, який дозволить пом’якшити умови перебування автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні.

У свою чергу, Верховна Рада України відхилила законопроект про легалізацію єврономерів.

Фото з мережі.

 

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

One Comment on “В Україні обмежать в’їзд автомобілів з іноземною реєстрацією”

  1. Ну, и каким образом это может быть сделано? Зачем писать явную чушь , абсолютно ничем не подкрепленную….. Ассоциация соседей нашего подъезда предвидит ввод ограничения государством продажи хлеба полным людям. Потому, что они создают проблемы на кассах. Вот и есть Новая статья. Давай-ка берите готовый материал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.