Стали відомі головні причини ДТП в Україні

Практично всі автолюбителі роблять одні й ті ж помилки.

Статистика ДТП в Україні зовсім невтішна. Причому практично всі автолюбителі роблять одні й ті ж помилки, внаслідок чого відбуваються аварії. Тому пропонуємо розглянути їх, щоб надалі постаратися не наступати на чужі граблі.

Невиправдано ризикована поведінка і усвідомлене порушення правил дорожнього руху.

Мабуть, найпоширеніша причина ДТП. Сюди можна віднести ігнорування дорожніх знаків і сигналів світлофора, зміна смуги руху без включеного «поворотника», підрізання і т.п.

Водіння в нетверезому стані.

На жаль, в більшості країн колишнього Радянського Союзу управління автомобілем в стані алкогольного сп’яніння вважається мало не нормою. Саме водіння в нетверезому стані призводить до найтяжчих наслідків.

Перевищення швидкості.

На жаль, багато водіїв люблять поганяти, при цьому не беруть до уваги дорожню обстановку. Вибирати швидкість потрібно в залежності від дорожніх умов (зокрема, виду, стану і ухилу дороги), видимості і оглядовості, технічного стану авто і т.д.

Неуважне водіння.

У цю категорію входить неуважне ставлення автолюбителів до інших учасників дорожнього руху, зокрема пішоходам, а також поверхневе спостереження за дорожньою ситуацією. .

Неадекватна поведінка в екстремальних ситуаціях.

Найбільшу небезпеку тут представляють автомобілісти-початківці ті, хто дуже рідко виїжджають на дорогу, так звані дачники, оскільки вміння уникати аварій приходить тільки з досвідом.

Недотримання дистанції.

Таке порушення може привести до наїзду на попереду рухомий транспортний засіб. В населених пунктах необхідно дотримуватися дистанції з розрахунку 0,5 м на 1 км / год швидкості, поза населеними пунктами – 1 м на 1 км / год.

Порушення правил обгону.

Обгін – один з найбільш відповідальних і частих маневрів, пов’язаний з підвищеною швидкістю і обмеженою оглядовістю. Часто наслідком неправильного обгону стає лобове зіткнення.

Недисциплінованість пішоходів.

В Україні саме через безтурботність пішоходів відбувається кожне третє ДТП (перехід дороги в недозволеному місці, несподіваний вихід на проїжджу частину і т.д.).

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.