Nissan об’єднає людський мозок і автомобіль (ВІДЕО)

Японська компанія Nissan представить інноваційну технологію Brain-to-Vehicle на виставці споживчої електроніки CES-2018.

В рамках виставки споживчої електроніки CES-2018 японська компанія Nissan офіційно представить інноваційну систему Brain-to-Vehicle (B2V), яка покликана перевизначити, як люди взаємодіють зі своїми автомобілями, дозволяючи автомобілям інтерпретувати сигнали, що надходять безпосередньо з мозку водія.

Новітня технологія, зі слів представників японського бренду, «обіцяє прискорити час реакції для водіїв, а також зробити автомобілі більш адаптивними». У бесіді з журналістами представники компанії відзначають, що технологія B2V здатна кардинальним чином змінити уявлення людства про автономне водіння, оскільки використовує не електронні «мізки», а розум самої людини.

Нова технологія B2V розробляється в рамках програми Nissan Intelligent Mobility, яка, в свою чергу, покликана «переміщати людей в більш автономний і електрифікований світ, наповнений сучасними технологіями».

Говорячи про технології Brain-to-Vehicle (B2V), представники японської компанії заявляють, що система заснована на прогнозуванні та виявленні. Тобто, система може визначити і передбачити ті імпульси, якими мозок людини має намір ініціювати рух. Крім цього, система здатна виявити і оцінити стан / дискомфорт водія і виходячи з цього конфігурацію або стиль водіння в автономному режимі.

Також в компанії відзначають, що технологія B2V може використовувати доповнену реальність для коригування того, що бачить водій, створюючи тим самим більш розслаблюючу середу. «Потенційні застосування технології неймовірні. Це дослідження стане каталізатором для нових інновацій Nissan в наших автомобілях в найближчі роки »- додають в компанії.

Повідомляється, що під час випробувань водії будуть носити пристрій, який вимірює активність мозкової хвилі, яке потім аналізується автономними системами. У свою чергу, системи можуть вжити заходів (поворот рульового колеса або уповільнення автомобіля) на 0,2-0,5 секунди швидше, ніж водій, при цьому залишаючись в значній мірі непомітними.

Фото/відео з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.