Компанія Continental презентувала нову акустичну систему

Доступ до знайомства з даною технологією отримали відвідувачі франкфуртського автосалону.

На проведеному TechShow-2017 компанія Continental презентувала нову технологію для автомобільних акустичних систем. Її назва speaker-less sound system, що перекладається як звукова система без динаміків.

Головною революційною особливістю нової системи є те, що джерелом звуку є обшивка стелі, дверні карти, панель приладів, обшивка стійок кузова, задня обшивка передніх крісел.

Принцип роботи даної технології інженери пояснили на прикладі отримання звуку у такого відомого музичного інструменту, як скрипки. Звук в даному випадку – це коливання у повітряному просторі, які генеруються корпусом скрипки. У свою чергу, вібрації в тілі корпусу скрипки виникають в результаті руху смичка по струнах.

Самі струни спираються на спеціальну опору, яка і передає вібрації від самих струн на корпус скрипки. За подібним принципом інженери Continental змусили звучати елементи салону автомобіля. До кожного з них з внутрішньої сторони в розрахунковому місці кріпиться крихітне джерело вібрації хвиль, які генерують звук. В результаті салон автомобіля вдалося озброїти потужною аудіосистемою, яка видає звук концертної якості.

При використанні цієї інноваційної технології весь матеріал салону служить резонансним ящиком, який створює звук концертної якості без видимих ​​джерел. Така позбавлена ​​динаміків система дозволяє знизити масу автомобіля, і, отже, споживання енергії або палива.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.