Автоексперти дали прогноз щодо зміни вартості нових авто на авторинку в 2018 році

Автоексперти з профільних автовидань провели аналіз доступної на сьогоднішній день інформації і дали прогноз на 2018 рік у плані зміни вартості нових машин на авторинку.

На жаль, але на зниження ціни навіть на окремі автомоделі сподіватися не доводиться. Якщо тільки в січні нового року автовиробники не дивлячись підвищили цінники мінімум на 3-5%.

Те, що імпортуються автомоделі та машини зарубіжних автомарок, які виробляються ризикують підвищити ціну на 13-17%.

Автоексперти, торкнувшись основних причин такого сплеску, не опинилися в числі тих, хто вразив фактами.

Вже напевно тільки ледачий не звинувачував в обговорюваній темі підвищення акцизів, збору за утилізацію та посилення інфляції.

Про перспективи ринку в новому році думки автоекспертів розділилися. Хтось впевнений, що позначене підняття цін не відіб’ється глобально на авторинку, а хтось дає прогнози на відчутний обвал.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

One Comment on “Автоексперти дали прогноз щодо зміни вартості нових авто на авторинку в 2018 році”

  1. Прогнозувати щось у нашій країні вкрай важко, бо логіки у діях влади немає ! Є тільки нестримне бажання пограбувати народ у черговий раз і брехати !!! Те, що брешуть ВСІ владні структури доказує заява так званого “спеціаліста” – поліцейського Аброськіна , який заявив , що на тілі вбитої правозахисниці Ноздровської , яке НЕ МЕНШЕ ЯК ДВІ ДОБИ ПРОБУЛО У РІЧЦІ , знайшли ДНК Юрія Россошанського !!! Що ж це за вода у річці , що ЗА ТРИ ДНІ НЕ ЗМИЛА СЛІДИ ДНК !?!?! Це другий акт “марлезонського балєту” у виконанні Матіоса, який заявляв , що кіллєр який “стріляв” у Шокіна ( бувший генпрокурор ) , слідкував за ним у тепловізор, хоча ВСІ СПЕЦІАЛІСТИ ЗНАЮТЬ, ЩО ТЕПЛОВІЗОР НЕ ПОКАЗУЄ НІЧОГО КРІЗЬ СКЛО ВІКНА !!! Так і ДНК на тілі , яке пробуло хоча би добу у річці !!! Специ, однако…..А піпл хаває ….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.