Штраф на 420 тисяч гривень за авто з іноземними номерами

У Києві оштрафували водія з іноземними номерами, водієві було призначено штраф на 420 тисяч гривень.

Вищий адміністративний суд Києва виніс рішення щодо водія автомобіля з іноземними номерами: водієві був призначений штраф на 420 тисяч гривень, а машину було конфісковано.

17 березня 2015 громадянин Азербайджану ввіз на територію України автомобіль Ford Tourneo в режимі тимчасового ввезення до одного року. Через рік було встановлено, що цим автомобілем керував громадянин України. При ньому була довіреність на право використання транспортного засобу на території України. Вищий суд ухвалив, що громадянин України зобов’язаний сплатити 420 тисяч гривень – 300% від несплаченої суми митних платежів.

«Закон прямо не забороняє їзду на автомобілі з іноземною реєстрацією, але всі схеми ввезення таких транспортних засобів є сірими», – розповідає адвокат Максим Лазарєв.

«Останнім часом з’явилася катастрофічна судова практика щодо власників таких авто. Наприклад, в рішенні Київського апеляційного адміністративного суду штраф за таке порушення склав 1681846 гривень (300% необхідних до сплати в законну порядку митних платежів) », – розповідає адвокат Максим Лазарєв.

Компанії, які займаються так званою продажею нерозмитнених автомобілів, запевняють клієнтів, що ті стають власниками автомобілів. Проте, факт передачі грошей, як і перехід права власності на машину ніде не реєструється. На ділі покупець отримує автомобіль і доручення. Тобто, юридично покупець не має до автомобіля ніякого відношення.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

One Comment on “Штраф на 420 тисяч гривень за авто з іноземними номерами”

  1. Во первых это Пиз.ешь !
    Заказная очередная статья от несогласных и инакомыслящих !!
    Во вторых, украинский народ – это конченные терпилы, потому их как трахали так и будут трахать, свои же хохлы.
    Канибалы пожирающие друг друга !
    Никогда здесь Европы не будет !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.