Ремонт турбін

Компанія “Мастер Сервис”, що за посиланням https://starter.ms/turbiny проведе професійну діагностику та ремонт оригінального турбокомпресора вашого автомобіля!

Перед тим як знімати турбіну, необхідно обов’язково виконати її діагностику і визначити причину її несправності.

Виходячи з досвіду фахівців, в більшості випадків, неправильна робота турбокомпресора обумовлена ​​причинами зносу витратних матеріалів: прокладок, фільтрів, масла і т.п., а не механічними пошкодженнями або зносом деталей самої турбіни!

Які найпоширеніші ознаки несправності турбокомпресорів?

Найчастішим ознакою появи несправності турбокомпресора, є сильний, нестандартний для нормального режиму роботи турбіни, шум з моторного відсіку. Якщо шум досить сильний, то це, в першу чергу, вказує на те, що турбокомпресор має серйозні механічні пошкодження, і з цього, вам необхідно терміново звернеться в спеціалізовану службу, для усунення цих проблем.

Також яскравою ознакою поломки турбіни, є чорний дим з вихлопної труби. Це супроводжує підвищення витрати масла, яке при згорянні утворює нагар на валі і потім перешкоджає нормальній роботі всіх ключових елементів турбіни. При появі диму, ремонт турбіни необхідно виконати негайно, так як нагар, що утворюється на валу, збільшує тертя і сильно збільшує знос деталей.

Технологія ремонту та надійні матеріали, використання електронних балансувальних систем, забезпечують високу якість ремонту турбокомпресорів. Компанія виконує ремонт турбін будь-якого ступеня складності, використовуючи тільки сучасне обладнання високої якості. В організації, ремонт турбін здійснюється тільки професіоналами з багаторічним стажем роботи. Високопрофесійні фахівці фірми здійснюють тюнінг та відновлення турбокомпресорів. “Мастер Сервис” надасть вам гарантію на всі виконані для вас послуги.

Сучасний турбокомпресор (ТРК) являє собою високотехнологічний пристрій, тому і ремонт турбін є досить складним завданням, що вимагає акуратності, уважності, якісних матеріалів і, звичайно ж, технічних навичок.

Ремонт турбокомпресорів і турбін вантажних і легкових автомобілів виконується зі строгим дотриманням усіх технічних вимог.  Якісний, професійний ремонт турбін і турбокомпресорів автомобілів включає в себе:

  • Первинний огляд турбокомпресора (ТКР). ·
  • Розбирання, мийка, турбокомпресора.
  • Визначення причини несправності турбокомпресора.
  • Виявлення дефектів турбокомпресора (ТКР).
  • Заміри необхідних параметрів.
  • Заміна ротора турбокомпресора (при необхідності).
  • Збірка картриджа і балансування на стенді імітує роботу турбіни на двигуні,
    перевірка на наявність течі масла.

Якісний ремонт турбіни неможливий без якісного спеціального обладнання. Балансування – один із самих основних і найбільш важливих моментів в ремонті турбокомпресора, без проведення цієї операції або проведенні неякісного балансування ремонт можна вважати недійсним.

Компанія “Мастер Сервис” використовує найсучасніше обладнання!

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.