Aston Martin запускає відкличну кампанію

Англійський виробник престижних спортивних автомобілів Aston Martin заявив, що в найближчому майбутньому планує вилучити 3887 примірників DB11, випущених з моменту виходу автомобіля на ринок в кінці 2015 року.

Причиною відкликання модифікацій стала несправність рульової колонки від німецької компанії Daimler. Якщо говорити конкретніше – обладнання має дефект у верхній частині, здатний викликати коротке замикання і ненавмисне розгортання подушки безпеки водія.

У зв’язку з аналогічною проблемою Mercedes-Benz в минулому році відкликав більше мільйона моделей і тепер, виробник Nissan, який отримав деякі компоненти від Daimler, заявив про повернення 17,5 тисячі модифікацій від бренду Infiniti.
Незважаючи на те, що власники Aston Martin DB11 не повідомляли про проблеми в автомобілях, компанія готова провести безкоштовно ремонтні роботи і викорінити проблему менш ніж за дві години.

Нагадуємо, це вже не перша кампанія відкликання, яка торкнулася Aston Martin DB11. У липні минулого року виробник вилучив понад три сотні одиниць в Сполучених Штатах Америки у зв’язку з неполадками системи контролю тиску в шинах, що не відповідала встановленим нормам.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.