Названо найбільшого автовиробника в світі

Як відзначають експерти, забезпечити світове панування на автомобільному ринку в 2017 році альянсу Renault-Nissan допомогло об’єднання з японською компанією Mitsubishi Motors. Саме після об’єднання загальний обсяг продажів альянсу досяг позначки в 10,61 мільйона одиниць.

На частку компанії Nissan від загального обсягу продажів автомобілів в 2017 році припадає 5,82 мільйона одиниць, Renault – 3,76 мільйона одиниць. У свою чергу, компанія Mitsubishi реалізувала в минулому році 1,03 мільйона автомобілів.

Офіційні представники альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi вже заявили, що «наступним етапом для альянсу стане досягнення показника в 14 мільйонів проданих автомобілів».

У компанії сподіваються, що економія на масштабі виробництва, а також використання уніфікованих платформ, дозволить до 2022 року вдвічі скоротити витрати – до 10 мільярдів євро.

Цікавий той факт, що раніше в інтернеті з’явилася інформація, що найбільшим автомобілебудівним виробником за підсумками 2017 року стало Volkswagen Group – сукупний обсяг продажів марок, що входять до складу німецького автогіганта, повинен був досягти 10,7 мільйона машин.

Однак за уточненими даними Automotive News, в 2017 році концерн Volkswagen Group зумів реалізувати 10,53 мільйона проданих машин. Третій рядок дістався компанії Toyota – 10,2 мільйона автомобілів.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.