Електромотоцикл Harley-Davidson вийде в 2019 році

Американська компанія Harley-Davidson оголосила про плани по виходу на ринок електромотоциклів.

Фірма показувала прототип електричного байка – Project Livewire – ще в 2014 році, але до цього моменту ніколи публічно не заявляла про терміни виведення продукту. Як повідомляється у фінансовому звіті виробника за минулий рік, новинка буде випущена протягом найближчих 18 місяців.

Як зазначає CNN, 2017-й видався важким роком для Harley-Davidson: в світі роздрібні продажі мотоциклів знизилися на 6,7%, в США – на 8,5%. У зв’язку з цим компанія має намір освоїти ринок електромотоциклів – новий, але вважається досить перспективний.
На думку головного редактора журналу CycleWorld Марка Хойера, у електричного “харлея” є всі шанси, щоб здобути успіх. На відміну від стартапів, інженери Harley-Davidson володіють необхідною експертизою та налагоджені зв’язки серед постачальників запчастин. Крім того, електромотоцикл може бути наділений фірмовою “фішкою” компанії, а саме гучним звуком мотора.

Harley-Davidson – далеко не єдина компанія, яка займається створенням мотоцикла з електромотором. В кінці минулого року Yamaha представила концепт “робоцікла” з електромотором і батареями-осередками Motoroid, здатного “спілкуватися” з їздцем за допомогою штучного інтелекту.

Над створенням самоврядного мотоцикла думає і інша японська компанія, Honda. На початку 2017 го ця фірма анонсувала концептуальний байк Riding Assist з функцією автобалансування, яка утримує двоколісний засіб на місці, не даючи йому завалитися на бік. Крім вирівнювання, нова функція дозволяє “мотоциклу для новачків” повільно слідувати за власником, не падаючи.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.