Як виглядає перший український суперкар за 700 тисяч євро

Перший український суперкар Himera Q помітили на автозаправці в Латвії.

Автомобіль вартістю 700 тисяч євро перебував на причепі біля заправної станції в селі Кекава. Один з очевидців припустив, що це Lada Raven, однак, найімовірніше, це все-таки була українська Himera Q.

Як зазначає Delfi, Himera Q і Lada Raven часто плутають, так як розробкою їх дизайну займалася одна людина – Дмитро Лазарєв. У 2014 році дизайнер подав на конкурс, організований «АвтоВАЗом», ескізи нового суперкара Lada Raven. Однак пізніше він відкликав свій проект, оскільки був незадоволений умовами конкурсу, в ході якого оцінити роботу пропонують не професіоналам, а інтернет-користувачам.

Після цього роботою Лазарева зацікавилися українські бізнесмени. Дизайнер передав їм свої ескізи, але договір так і не був укладений. Робота над першим українським суперкаром продовжилася: як стверджує виробник, в початковий дизайн були внесені істотні зміни. Прототип Himera Q був представлений в Києві в червні. Першу серійну версію розробники обіцяли показати вже восени. Планується, що суперкар буде доступний як з бензиновим двигуном від Audi R8 за 500 тисяч євро, так і в електроверсії за 700 тисяч євро.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.