В Україні хочуть зробити покарання за крадіжку автомобілів жорстокіше

Андрій Крищенко, який обіймає посаду начальника Головного управління київської національної поліції вважає, що існуюче зараз покарання за крадіжку автомобілів занадто м’яке і його слід посилити. 

«Якщо зловмисник викрав автомобіль за 150 000 євро, його затримали через п’ять кілометрів і машину повернули власнику, реальними збитками буде вартість витраченого на п’ять кілометрів бензину! Звідси – перекваліфікація дій правопорушників з частини 3 на частину 1 статті 289 КК і зменшення відповідальності з позбавлення волі на термін від 10 до 15 років з конфіскацією майна на штраф від 1000 до 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років », – пояснив він на своїй сторінці в соцмережі.

Слід зауважити, що в минулому році в 187 випадках наслідок вирішило перекваліфікувати покарання за злочини саме з цієї причини. «Тому беру на себе відповідальність стати першим, хто ініціюватиме внесення змін до чинного законодавства. Сподіваюся на підтримку законопроекту, який буде підготовлений МВС, з боку депутатського корпусу. Інакше ситуація з розкриттям і розслідуванням цих злочинів і далі буде нагадувати біг по колу і боротьбу з вітряними млинами », – поділився своїми планами Андрій Крищенко.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

One Comment on “В Україні хочуть зробити покарання за крадіжку автомобілів жорстокіше”

 1. Все вірно укропанське майно потрібно оберігати як мога ретельніше, а крадачів карати – як найсуворіше.
  І лише тоді решті пересічним буде легше виживати, бо панам не доведеться обдирати пересічних зайвий раз, щоб придбавати нові дорогущі тачки.
  Все правильно.
  Правда, потрібно б було також дещо в соціальному плані підправити щодо пересічних.
  Наприклад за рахунок органів соцзабезпечення, хоча б ветеранам праці похилого віку, безоплатно видавати транспортний засіб: “кравчуки”, бо старі за 30 років експлуатації вже зносились та на нові у пересічних колишніх “гегемонів”, та дрібних інтелегентів – брак вільних коштів.
  А “їздити” по харчі на базар чи до крамничок ще потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.