На старий Volvo встановили двигун від танка

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що буде, якщо на звичайний пасажирський автомобіль встановити двигун від танка? Ні? Ми теж раніше про це не думали.

Зате така ідея прийшла в голову американцеві Віктору Джонсону, який старенькому Volvo PV544 дав величезний 38,8 л дизельний двигун Transmash V12.

Колись давно 38,8 л дизельним двигуном Transmash V12 оснащували мостоукладчики, побудовані на танковому шасі. Тобто фактично це танковий двигун. Його, до речі, використовували і на танках Т-55. Цей танк був головним танком СРСР протягом майже 30 років.

Які процеси відбувалися в голові Віктора Джонсона, коли він вирішив спробувати дати цей величезний дизель старенькому Volvo PV544 1960 випуску? Напевно, він вважав це геніальною ідеєю. У будь-якому випадку, Джонсон її майже здійснив. Спочатку може здатися, що немає нічого складного встановити двигун, нехай навіть і такий великий, на збільшений каркас.

Насправді це копітка і трудомістка робота. Поки Джонсон ще не закінчив працювати над цим проектом. В результаті повинен вийти відреставрований Volvo PV544 з танковим двигуном. Ми з нетерпінням чекаємо моменту, коли це станеться. У всякому разі, половина шляху Джонсоном вже пройдена.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.