Німецькі міста не пускатимуть дизельні автомобілі

Федеральний адміністративний суд у Лейпцизі ухвалив, що місцева влада тих чи інших німецьких міст мають право заборонити в’їзд на територію автомобілів, які заправляються «важким паливом».

За таке рішення вже кілька років поспіль виступали місцеві екологи. На їхню думку, ця необхідний захід, так як автомобільний ринок Німеччини вважається найбільшим в Європі, тому, потрібно задуматися про збереження навколишнього середовища. На даний момент в країні близько одинадцяти тисяч автомобілістів є власниками машин на дизелі.

Зараз мова йде тільки про машини класу Євро-4 або нижче, але, вже з наступного року під заборону можуть потрапити і ТЗ з моторами Євро-5. Зараз від підвищеної концентрації NОх страждає сімнадцять великих німецьких міст. І місцеві екологи вважають, що знизити цей показник можна за допомогою заборони на в’їзд дизельних автомобілів у міста.

Одночасно з цим, в судовій інстанції уточнили, що місцева влада повинна дотримуватися адекватних рішень і забороняти в’їзд тільки тим автомобілям, в чиєму вихлопі дійсно перевищений вміст NОх у вихлопі.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.