Tesla випускає браковані електромобілі

Більше 90 відсотків електрокарів Tesla Model S і Model X мають виробничі дефекти.

Вони виправляються на етапі контролю якості складання, але на це витрачаються значні кошти компанії. Про це з посиланням на співробітників заводу марки по Фрімонті повідомляє Reuters.

За словами співрозмовників Reuters, проблеми зі складанням існують з 2012 року. Це як косметичні дефекти (відколи й подряпини), так і більш істотні недоробки: несправні сидіння і двері, протікання в салоні, відсутність ущільнювачів та інших запчастин.

Електрокари, які неможливо швидко полагодити, зберігаються на спеціальній парковці біля заводу. Зараз там зібралося понад дві тисячі автомобілів. Експерти, опитані Reuters, відзначають, що частка браку у великих виробників на зразок Toyota становить близько 10 відсотків від загального випуску. При цьому проблеми з якістю, як правило, вирішуються до початку повномасштабного виробництва.

Представники Tesla у відповідь заявили, що процес перевірки якості автомобілів налагоджений і «дуже успішний». Також компанія не підтвердила інформації про виділення значних коштів на ремонт дефектів машин.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

One Comment on “Tesla випускає браковані електромобілі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.