Що заливати в радіатор для автомобіля?

У систему охолодження двигуна входить водяний радіатор. Внутрішню частину такого радіатора може становити конструкція з трубок і пластин або з трубок і стрічок.

Для забезпечення ефективної системи охолодження слід знати, що можна заливати в радіатор для машини. У рекомендаціях виробників лідируючі позиції займає антифриз, змінювати який треба кожні 45 тисяч кілометрів. Сьогодні на ринку з’явилися антифризи, склад яких дозволяє проводити заміну після 100 тисяч кілометрів пробігу. Однак, не рекомендується змішувати такі антифризи з рідинами, що залишилися у вашому радіаторі. Перед тим, як заливати новий антифриз, потрібно промити систему від попереднього складу. Також важливо пам’ятати, що робити заміну антифризу слід на холодному двигуні.

Для того щоб протестувати антифриз існують спеціальні смужки, за допомогою яких можна визначити необхідність заміни і стан антифризу. Тому перед тим, як самостійно змінювати антифриз, дуже важливо знати, який саме засіб слід заливати в радіатор.

Зверніть увагу на радіатори та інші запчастини для автомобіля ЗІЛ за посиланням https://novaton.ua/categories/trucks_zil_11_23_0 в інтернет-магазині “НОВАТОН”.

Для прочищення системи сьогодні існує безліч різних засобів, склади яких здатні видалити всі забруднення і відкладення, що накопичилися в опалювальній системі автомобіля. Необхідно дотримуватися інструкції, в якій зазвичай вказується заливка очищувача в радіатор, після чого слід закрити кришку зливного бачка, запустити двигун і на максимум відкрити пічку.

Після декількох хвилин роботи треба дати охолонути двигуну, щоб можна було злити очищающий розчин. На наступному етапі потрібно залити звичайну воду і залишити автомобіль в робочому режимі на 15 хвилин, при цьому необхідно дотримуватися всіх правил техніки безпеки. Після цього слід злити воду із системи охолодження і залити охолоджуючу рідину. При цьому необхідно знати, що саме слід заливати в радіатор. Як правило, всі необхідні рекомендації вказуються в інструкціях як автовиробників, так і засобів-антифризів.

 

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.