Як вибрати літню гуму?

Прийшов час купити літню гуму на свій автомобіль? Хочете підібрати найкращу? У цьому вам допоможе інтернет-магазин за посиланням https://titanshina.ua/shiny-regiony/shiny-borispol/. Тут великий вибір покришок для літа, що мають різні характеристики і ціни. Представлена ​​продукція провідних світових та вітчизняних брендів.

В чому особливість літньої гуми?

Природно, гума на літо різко відрізняється за своїми властивостями і складом від зимових коліс. Виготовлена ​​вона з урахуванням кліматичних умов, при яких вона буде використовуватися. По-перше, літня авторезина тверда, інакше вона буде плавитися під палючим сонцем на гарячому асфальті. По-друге, такі колеса мають специфічний малюнок протектора, канавки розташовані так, щоб легко і швидко відводити воду з місця зіткнення шини з дорогою. Адже головне завдання будь-якої літньої покришки – забезпечити максимальне зчеплення з дорогою в будь-яку погоду, на будь-якому дорожньому покритті. По-третє, літня шина ширша.

Коли доцільно ставити літню гуму?

Чи є якась межа, яка говорить про те, що саме час зняти або надіти літні покришки? Можна сказати, що є автошини для літа, які можна експлуатувати тільки, коли на вулиці встановилася плюсова температура, а саме вище +7 градусів. Справа в тому, що коли на градуснику стоїть позначка нижче за це значення, літня покришка просто (замерзає) і може лопнути.

Вибираючи шини на літо, кожен з нас намагається вибрати найкращі. Якою має бути хороша шина? Для початку, вона повинна підходити по діаметру, наприклад, R14 в маркуванні означає, що покришка має діаметр 14 дюймів. Такі колеса не можна ставити на автомобілі, у яких колісні арки складають в діаметрі, наприклад, 16 дюймів (R16) і навпаки, колеса більшого розміру можна встановлювати в колісні арки меншого розміру. Ціни на літні шини різні. Слід врахувати, що вітчизняні покришки (Україна) набагато доступніше, ніж імпортні. Обов’язково звертайте увагу на зовнішній вигляд коліс, вони не повинні мати ніяких вад, кольорових позначень, це може свідчити про те, що колесо має дефекти.

Незалежно від типу, всі шини маркують однаково, позначають основні параметри: діаметр (R15), ширину, висоту профілю і т. Д. Купуючи нові колеса, звертайте увагу на маркування, вона повинна бути стандартною, додаткові позначення можуть свідчити про підробку.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.