Які літні шини краще вибрати?

Коли термометр впевнено сигналізує про високі характеристики температури, власники транспортних засобів повинні задуматися над тим, які вибрати найкомфортніші літні шини, які підійдуть для його авто. З огляду на фізико-хімічні властивості гуми, під впливом нагрівання зменшується сила тертя, тому це відображається на збільшенні гальмівного шляху. Тому важливо своєчасно приступити до заміни зимової гуми на найбільш комфортні літні шини.

Багато автовласників мають в наявності запасний комплект літньої гуми. З причини того, що гума швидко зношується і старіє, то вона може досить швидко втратити основну, притаманну тільки їй функцію по зчепленню з поверхнею. Тому безпеку і якість цього елемента машини безпосередньо пов’язані. З огляду на це найкраще для теплої пори купувати літню гуму. Але яку вибрати літню гуму?

Для цього краще ознайомитися з великою кількістю оглядів літніх шин на сайті https://atl.ua/shiny, які надають різні виробники. Будь-який огляд літніх шин дає повноцінну картину, що собою представляє та чи інша модель літніх шин.

Літня варіація шин відрізняється від зимової складом гуми, конструкцією малюнка протектора, а також іншими елементами, які впливають на вибір. Яку підібрати літню гуму, кожен вибирає на свій розсуд і думку.

Але, які літні шини краще? Підвищеними якістю зчеплення мають покришки, які мають ямки і різні малюнки. Саме така складова гальмівного шляху буде відрізнятися безпекою. Найбільш чіпкими вважаються шини з глибокими канавками і асиметричним малюнком. За рахунок цього, елементи поверхні будуть відводити воду, і покращувати керованість на дорожньому покритті.

Малюнки як би розрізають водний шар і розганяють додаткові перешкоди. Подібне є незаперечною перевагою і допомагає у відповіді на питання, які літні автошини краще. Крім того, покришки з симетричним малюнком – самі тихі літні шини. Але у такої гуми є один істотний недолік, незважаючи на те, що це сама тиха літня гума, вона швидко забивається піском і вологим ґрунтом, в результаті чого на грунтовій дорозі машина буде «плисти». Тому саму тиху літню гуму вибирають найчастіше водії , які віддають перевагу тихій їзді.

В цілому, літня гума це швидкісні покришки, тому вони спочатку передбачають високошвидкісні показники. Тому вони мають кращу стійкість до поперечних і поздовжніх навантажень. Така гума має відповідне маркування. Навряд чи такі покришки будуть з розряду самих тихих літніх шин.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.