Укртранснафта купила всюдихід за 2,8 мільйона

Всюдихід має несучий сталевий кузов, пневмоціркуляціонную підвіску і обладнаний двигуном об’ємом 1,5 літра.

ПАТ Укртранснафта кілька разів оголошувала тендер на поставку всюдиходів, але торги зривалися через те, що учасників було занадто мало. У підсумку українська компанія уклала договір з ТОВ Квадро Інтернешнл, яка в свою чергу зобов’язується надати філії Магістральні нафтопроводи Дружба плаваючий снігоболотохід Шерп Про 2017 року випуску. Згідно з даними, вартість придбаного транспортного засобу склала 2,78 млн гривень, що на 771 грн менше очікуваної в результаті скасованих торгів.

Для управління має дві педалі і два важелі, а також камеру заднього виду з монітором і набір необхідних приладів для контролю. Завдяки колесам діаметром в 160 см всюдихід може переміщатися по снігу, бруду, болотах, долати перешкоди висотою в 70 см і переміщатися по воді, а також підніматися з води на лід. Спеціальний протектор при цьому виконує роль гребних лопатей. Машина здатна рухатися по суші зі швидкістю 45 км / год, по воді – 6 км / год. Плюс сніговодохід здатний буксирувати причіп вагою в 2,4 тонни. Гарантія становить один рік або 200 годин роботи.

Виробником за документами значиться Квадро Інтернешнл, але насправді випускає всюдиходи ТОВ Шерп (Росія) і продає за ціною від 6,2 млн. рублів або 3,30 млн гривень з ПДВ. Без урахування 18% російського податку сума дорівнює сума, за якою купила ТС Укртранснафта. ТОВ Квадро Інтернешнл належить мільйонерові Володимиру Школяру, як зазначає сайт Нашi Грошi. За даними російського реєстру він також є і співвласником виробника позашляховика компанії Шерп.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.