Більшість водіїв на єврономерах планують розмитнити своє авто

Опубліковані результати опитування соціологічної групи “Рейтинг” – у респондентів дізнавалися думку щодо проблеми нерозмитнених авто. Дослідження проводилося в період з 20 липня по 3 серпня 2018 року.

За результатами опитування, 47% респондентів не вважають важливим дотримання еко-стандартів Євро-5 і виступають проти обмежень на ввезення старих автомобілів. 34% висловилися проти старих європейських авто в Україні. 19% відповісти не змогли. За старі іноземні авто очікувано частіше виступала молодь і бажаючі незабаром обзавестися автомобілем за кордоном.

Зменшення акцизів на розмитнення підтримують 62%, 14% проти того, щоб закордонні авто стали дешевше і 15% не вважають для себе важливою цю проблему. За дешеве розмитнення знову виступила молодь і ті, хто планує придбати авто за кордоном.

Цікава статистика у питання про майбутнє вже ввезених авто в Україну. Половина опитаних вважають, що потрібно дозволити розмитнити автомобілі, але за зниженими цінами. 12% виступають за розмитнення, але за діючими високими цінами. 14% за амністію і безкоштовне розмитнення вже ввезених авто. Конфіскувати вже ввезені авто вимагає 4 відсотки.

Важливо відзначити, що більшість власників нерозмитнених авто виступають за те, що автомобілі потрібно все ж розмитнити.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.