Прилади опалення для автомобіля і переваги турбіни

Якщо водій багато часу проводить за кермом обігрів кабіни в холодну пору року просто необхідний. У цьому випадку найбільш ефективними вважаються автономні автомобільні опалювачі, які дозволяють максимально швидко не тільки обігріти салон машини, але і робочі елементи двигуна.

Коли автомобіль знаходиться в русі, звичайна піч може досить ефективно обігріти салон машини. Але під час зупинки або тривалої стоянки використовувати її нераціонально, так як вона використовує велику кількість палива і стає причиною передчасного зносу двигуна. Саме тому автономні автомобільні опалювачі є оптимальним варіантом для сучасних водіїв.

На сьогоднішній день виробники пропонують кілька видів автомобільних опалювачів:

· Газові. Це автономні пристрої, що не витрачають бензин чи дизельне паливо транспортного засобу, так як працюють виключно на газі.

· Рідинні. Такі пристрої працюють за рахунок прогріву системи охолодження, підігріву системи опалення машини, тим самим опалюючи салон.

· Повітряні. Дані обігрівачі (фени) дозволяють нагріти повітря в кабіні автомобіля до необхідної температури, змушуючи циркулювати його за рахунок спеціального нагрівального елементу, який встановлений в корпусі пристрою опалення.

Звертайтеся в наш інтернет-магазин «Майстер Сервіс», де представлений великий вибір автомобільних опалювачів за найдоступнішими цінами. У нас ви знайдете системи опалення для легкових і вантажних автотранспортних засобів провідних світових виробників.

Несправності турбіни

Автомобілі, які оснащені турбокомпресором, показують прекрасні ходові характеристики, так як за рахунок впровадження даного агрегату потужність двигуна збільшується в кілька разів. Принцип роботи будь-якої турбіни заснований на використанні енергії відпрацьованих газів, тому транспортні засоби з цим пристроєм вважаються екологічними, так як в атмосферу вони викидають менше токсичних продуктів спалювання бензину або солярки.

Так як турбіна працює з максимальним навантаженням, багато її деталей починають зношуватися раніше встановленого виробником терміну. На експлуатаційні характеристики агрегату також можуть впливати екстремальні умови роботи автомобіля, неякісне або забруднене мастило, сторонні елементи в пристрої тощо.

· Недолік масла призводить до швидкого зносу деталей турбіни, які постійно контактують один з одним;

· Сторонні предмети всередині корпусу можуть стати причиною руйнування металевих деталей турбіни (лопатей ротора, підшипників, корпусу пристрою);

· Забруднені фільтри подають на деталі неочищену олію, яка також негативно впливає на працездатність турбокомпресора;

· Екстремальні умови експлуатації автомобіля призводять до виходу з ладу турбіни.

Турбіни можна побачити на багатьох автомобілях, але не кожен власник знає, що цього агрегату необхідний догляд і регулярне технічне обслуговування. В іншому випадку турбокомпресор може передчасно вийти з ладу і потрібно буде купувати новий агрегат.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.