Поліція істотно занижує кількість жертв ДТП

Поліція істотно занижує кількість смертей в результаті ДТП в Україні. До такого висновку можна прийти, якщо порівняти дані про кількість жертв ДТП з різних джерел, повідомляє Економічна правда.

Так, за інформацією МОЗ, у 2016 році в Україні на дорозі загинуло 4809 чоловік. Це в два рази менше, ніж повідомляє в своїх звітах поліція. А дані Держкомстату та поліції про смертях на дорогах за останні 13 років відрізняються на цілих 16 тисяч загиблих.

Щоб отримати об’єктивні дані, Економічна правда і громадська організація “Vision Zero для України” провели два незалежних один від одного дослідження. В рамках досліджень порівнювалось кількість згадок про смертельні ДТП в пресі з офіційною статистикою. Варто відзначити, що аналізувалися тільки перевірені повідомлення в ЗМІ. З’ясувалося, що офіційні дані поліції були занижені в 14 регіонах приблизно на 48%.

На думку ЗМІ, кількість жертв применшується, щоб показати результативність роботи поліції щодо забезпечення безпеки дорожнього руху. Так, зовсім недавно було оголошено, що кількість ДТП в Україні істотно знизилося і ставилося це в заслугу як раз Нацполіціі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.