В Україні поширюється підступна афера з автомобілями

Українці вже змирилися з тим, що євробляхи заполонили дороги країни, але тепер їх власники придумали нову хитрість – вони їздять на «липових» номерах.

Як відзначають експерти, власники палених номерів пішли на таке нахабство через повне небажання влади і поліції вирішувати питання з “єврономерами”, які і без того перебувають в країні незаконно.

«ПРИ ПОВНОМУ ПОТУРАННІ ВЛАДИ, СИТУАЦІЯ З ЄВРОБЛЯХАМИ ДОХОДИТЬ ДО АБСУРДУ. З ЦІЄЇ ПРИЧИНИ ВЖЕ НЕ ТІЛЬКИ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ РУКОПИСНІ НОМЕРНІ ЗНАКИ НА КАРТОНЦІ, АЛЕ І ПІДРОБКИ ПІД РЕАЛЬНІ ЄВРОНОМЕРИ ТА ІНШЕ», – РОЗПОВІДАЮТЬ ЕКСПЕРТИ.

При цьому, євробляхи вже займають практично п’яту частину ринку б/у автомобілів в Україні.

«ЗАТЯГУВАННЯ З ВИРІШЕННЯМ ЦЬОГО ПИТАННЯ ПРИЗВОДИТЬ ДО СЕРЙОЗНИХ НАСЛІДКІВ ДЛЯ РИНКУ. ЗА НАШИМИ ДАНИМИ, В СЕРПНІ ЄВРОНОМЕРИ ЗАЙМАЛИ 19% РИНКУ Б/У АВТОМОБІЛІВ.

ЦЕ БЛИЗЬКО ДО КАТАСТРОФИ І АБСОЛЮТНО НЕЧЕСНО ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ТИХ, ХТО КУПУЄ АВТО ЗІ СПЛАТОЮ ПОДАТКІВ … ЗАКІНЧИТЬСЯ ЦЕ ТИМ, ЩО ПОДАТКОВІ НАДХОДЖЕННЯ З ІМПОРТУ АВТО ДЕРЖАВА ПРОСТО ЗНИЩИТЬ», – ВВАЖАЮТЬ ЕКСПЕРТИ.

Але на ринку з’явилася і нова проблема. Нещодавно стали відкритими бази даних МВС з усіма офіційно зареєстрованими в Україні автомобілями. Як відзначають експерти, це допоможе зловмисникам легше «розводити» на українських дорогах «двійників». Так, номерні знаки можуть використовуватися двома і більше автомобілями однієї моделі.

Але уточнюється, що особливо «просунуті» шахраї і так мали безперешкодний доступ до автомобільних баз і за окрему плату навіть могли зробити оригінальні свідоцтва про реєстрацію авто (техпаспорта). А відкриття баз даних МВС тільки збільшить кількість таких «умільців».

«ВОНИ В УКРАЇНІ Є І БЕЗ ВІДКРИТТЯ БАЗ, АЛЕ ТЕПЕР ОТРИМАТИ НОМЕРИ, ВІН-КОД ТА ІНШІ НЕОБХІДНІ ДАНІ ПО АВТОМОБІЛЮ ШАХРАЯМ БУДЕ ЩЕ ЛЕГШЕ», – ЗАЗНАЧИВ ЕКСПЕРТ.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.