Чому покупка поліцейських Prius і Outlander виявилася помилкою

Патрульні поліцейські гібридні автомобілі Toyota Prius і Mitsubishi Outlander PHEV, закуплені МВС на гроші, отримані за Кіотським протоколом, надали менше позитивний вплив на екологію, ніж очікувалося, повідомляє «Економічна правда».

Поліція в 2015-2017 роках отримала більш 925 млн. Гривень на закупівлю гібридних автомобілів, що повинно було скоротити викиди парникових газів на 48 404,93 тонн СОГ. Були закуплені японські Toyota Prius і Mitsubishi Outlander PHEV – 348 екз. і 635 екз. відповідно.

Але за час експлуатації поліцією цих гібридних авто викиди парникових газів практично не скоротилися. Якщо бути більш точним, то вони знизилися на 95-97% менше, ніж планувалося.

Виходить, що поліцейські гібридні автомобілі – це надзвичайно неефективна витрата грошей з точки зору екології. А адже саме для поліпшення екології вони і були придбані.

За даними державної аудиторської служби, патрульні гібридні авто в 2015-2017 роках витрачали в середньому 6,7 л палива на 100 км шляху, хоча очікувалося, що ця цифра складе 1,8 л. Тобто і по витраті палива очікування не виправдалися.

Нагадаємо, що лобіювали закупівлю гібридних автомобілів для поліції міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і екс-глава Нацполіціі Хатія Деканоїдзе.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.