В Україні будуть збирати сучасні автомобілі

18 вересня 2018 року в Києві відбулася прес-конференція, присвячена старту виробництва в Україні сучасних автомобілів “Швидкої допомоги”.

Автомобілі випускаються на виробничих потужностях компанії Briorson Motors на базі моделі Hyundai H350 і відповідають усім міжнародним та українським стандартам.

“Основною метою нашої компанії є створення якісного продукту для надання медичної допомоги в будь-яких кліматичних зонах і в умовах бездоріжжя”, – заявив представник Briorson Motors Владислав Котляренко.

У планах компанії, за словами В. Котляренко, випуск 80 автомобілів “Швидкої допомоги” і мобільних амбулаторій у 2018 році.

У 2019 завод Briorson Motors планує випустити 500 одиниць спеціалізованої медичної техніки.

“Ми свідомо обрали базовою моделлю для виробництва наших автомобілів Hyundai H350. Цей автомобіль на протязі останніх декількох років визнається в Євросоюзі найкращою моделлю в своєму класі по 12 параметрам, серед яких – безпека, продуктивність, місткість, маневреність і економічність “, – зазначив В. Котляренко.

У свою чергу директор зі збуту комерційної техніки “Хюндай Мотор Україна” Андрій Ушкалов заявив, що компанія підтримує ініціативу Briorson Motors.

“Парк автомобілів “Швидкої допомоги” в країні поступово оновлюється, і ми хочемо внести свій вклад в цей процес, надаючи таким підприємствам, як Briorson Motors, в якості базової моделі Hyundai H350. Це надійний, комфортний і практичний автомобіль, який може комплектуватися будь-яким набором медичного обладнання за бажанням замовника”, – підкреслив А. Ушкалов.

Пан Чу Жу Он (Chu Ju Eon), глава підрозділу HMC CV Europe, зазначив, що випуск спецтранспорту – один із пріоритетних напрямків роботи компанії: “У порівнянні зі звичайною комерційною модифікацією, “Швидка допомога” отримала посилені ресори задньої осі, вона має мінімальні крени у поворотах і мінімальний кут розвороту у порівнянні з основними конкурентами, що дає нам серйозні переваги на ринку”.

В рамках поліпшення роботи служби “Швидкої допомоги” в Києві велику роль відіграє оновлення автопарку.

“Сьогодні для забезпечення транспортного обслуговування Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва задіяні 219 спецавтомобілів. Однак, вказана кількість карет “Швидкої допомоги” істотно відстає від нормативної – Києву не вистачає 99 спеціальних автомобілів екстреної допомоги”, – заявила Юлія Лобан, секретар Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

Автомобілі “Швидкої допомоги” від Briorson Motors вже знаходять своїх перших клієнтів: до їх числа увійшла і медична клініка “Борис”.

У планах клініки – закупівля шести карет “Швидкої допомоги” у Briorson Motors до кінця 2018 року.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.